Opravy a renovace elektronkových a tranzistorových rádií, magnetofonů, gramofonů, zesilovačů a podobných přístrojů.

Upozornění pro zákazníky

Od 10.9. 2018 bude trvalá otevírací doba:

PO - Zavřeno
UT - 10:00 - 17:00
ST - 10:00 - 17:00
ČT - 10:00 - 17:00
PA - Zavřeno
SO - Zavřeno
Mimo otevírací dobu je možné v případě nutnosti se domluvit na příjem a výdej zakázky na tel.: +420 737 848 301

Upozornění!

Vážení zákazníci,

velice se Vám omlouváme, ale z vážných provozních důvodů bude servis od 10.7.2018 - 7.9.2018 uzavřen. Plný provoz bude obnoven od 10.9.2018 včetně pravidelné otevírací doby.

Opravy již přijatých přístrojů se budeme snažit vyřešit v rámci omezeného provozu servisu v co nejkratší době. Hotové zakázky budou vydávány na základě telefonické domluvy.

Děkujeme za pochopení.

Potřebujete opravit rádio magnetofon gramofon zesilovač nebo něco jiného ? Je to jednoduché.

Kontaktujte nás
Přineste nefunkční zařízení
My se o něj postaráme
Opraveno :)

Informační systém pro sledování zakázek

SLEDUJTE ZAKÁZKU PŘES NÁŠ SYSTÉM

Průběh opravy zařízení můžete sledovat pomocí našeho informačního systému pro sledování zakázek. Tento systém je optimalizován pro všechny prohlížeče, takže bez problému se tam připojíte i z tabletu nebo chytého telefonu. Dále obsahuje informace o zakázce, fotodokumentaci při převzetí, při opravě a po opravě.Z historie...

Zkušenosti s opravami elektronkových a později elektronických zařízení sahají hodně před rokem 1989, kdy jsme se zabývali touto činností. Byli jsme nadšení elektronici, kteří se snažili opravit a vyrobit cokoliv, co mělo společného s elektronikou. Po roce 1993 jsme se zaměřili na servis telekomunikační techniky, která zde byla v zárodku, a od roku 2001 jsme opět začali zajišťovat servis spotřební elektroniky. Vzhledem k tomu, že již spoustu let se servis a opravy telekomunikační techniky a spotřební elektroniky řeší již jiným způsobem, tak jsme ho omezili. Protože nám bylo líto kvalitního přístrojového vybavení servisu nechat nevyužité, tak jsme se na základě pravidelných požadavků na servis spotřební elektroniky a starých zařízení naopak více zaměřili na opravy a renovace starých historických zařízení jako jsou staré telefonní přístroje a podobné zařízení, elektronková a tranzistorová radia, magnetofony, gramofony, zesilovače apod. Při této činnosti je potřeba věnovat maximální péči danému výrobku, protože renovace zasahuje do mnoha ostatních řemesel a všechny musí být vykonávány s maximální precizností, aby výsledek byl co nejlepší.


Fotogalerie

Fotky starých (retro) elektronkových radii, magnetofonu, gramofonů a zesilovačů. Ostatní fotky najdete na FB stránce Retro servis.Kontaktujte nás

Karel Horák - Retro audio servis technik


Záruka kvality nabízených služeb

Opravou zařízení se zabýváme od roku 1993

Máme velké zkušenosti s opravou elektroniky.

Osobní kontakt

Servis komunikuje přímo se zákazníkem.

Máme vlastní servisní středisko u Brna

Opravy zajištujeme v našem objektu.

Kvalitní díly

Používáme pouze kvalitní náhradní díly.

Zajištujeme opravy

pro Česko a Slovensko

Diagnostika

Každý výrobek po opravě je pečlivě přezkoušen.